مهم، لطفا قبل از استفاده از خدمات دیدارباما، این صفحه را با دقت بخوانید.

استفاده و دسترسی شما به وب سایت و محصولات و خدمات و نرم افزارهای همراه (در مجموع "خدمات")، ارتباطات، و سایر ویژگی های "دیدار با ما"، مستلزم پذیرش این شرایط است و این توافقنامه، شما را با ادعاهای داوری درگیر می کند. لطفاً قبل از پذیرش با دقت بررسی کنید.

شما با، کلیک / تیک زدن چک باکس/ جعبه کلید : "من موافقم" ، دسترسی به "وب سایت دیدار با ما" یا استفاده از "خدمات دیدار با ما" موافقت می کنید .

با این شرایط خدمات و کلیه فرم های سفارش ، و "بخش های دیگر" همکاری می کنید.

خدمات "دیدار با ما" برای افرادی که از نظر حقوقی واجد شرایط نیستند و با این شرایط و قوانین خدمات موافق نیستند در دسترس نخواهد بود.

"دیدار با ما" خدماتی را ارائه می دهد ، و شما می توانید طبق این توافق نامه به خدمات دسترسی پیدا کنید و از آنها استفاده کنید. "دیدار با ما" ممکن است هر یک از خدمات زیر را از طریق هر یک از شرکتهای وابسته خود ارائه دهد. اگر خدمات را از طریق صفحه ثبت نام آنلاین یا فرم سفارش (هر یک از "فرمهای سفارش") سفارش دهید ، فرم سفارش ممکن است شامل شرایط و ضوابط و اطلاعات اضافی در مورد خدماتی باشد که شما سفارش می دهید. در غیر اینصورت در سایر شرایط و ضوابط اضافی قابل اعمال در مورد سرویس خاصی که شما انتخاب می کنید تا استفاده کنید ، این شرایط اضافی بدین وسیله در رابطه با استفاده شما از آن سرویس در این توافق نامه گنجانده می شوند.

سیستم مورد نیاز استفاده از سرویس ها به یک یا چند دستگاه سازگار ، نیازمند دسترسی به اینترنت (ممکن است هزینه ای اعمال شود) و نرم افزار خاصی (ممکن است هزینه اعمال شود) است و ممکن است نیاز به اخذ به روزرسانی یا بروزرسانی گاه به گاه داشته باشد. از آنجا که استفاده از سرویس ها شامل سخت افزار ، نرم افزار و دسترسی به اینترنت است ، عملکرد شما در دسترسی و استفاده از خدمات ممکن است تحت تأثیر عملکرد این عوامل باشد. دسترسی به اینترنت با سرعت بالا توصیه می شود. شما تصدیق و موافقت می کنید که چنین الزامات سیستمی که ممکن است هر از چندگاهی تغییر کند ، به عهده شما است.


تعاریف

تعاریف زیر در این توافق نامه اعمال خواهد شد:

منظور از "کاربر نهایی" یک میزبان یا یک شرکت کننده است (همانطور که در توضیحات خدمات تعریف شده است) که از خدمات استفاده می کند.

"مدت اشتراك اولیه" به معنای مدت اشتراك اولیه برای یك سرویس است كه در فرم سفارش مشخص شده است.

"تاریخ اثربخشی خدمات" به معنای تاریخی است که مدت اشتراک اولیه همانطور که در فرم سفارش مشخص شده آغاز می شود.

"مدت تمدید" به معنی مدت اشتراک تمدید برای یک سرویس است که پس از مدت اشتراک اولیه یا مدت تمدید دیگری که در فرم سفارش مشخص شده آغاز می شود.


خدمات

"دیدار با ما" خدمات را همانطور که در فرم سفارش شرح داده شده و به روزرسانی های استاندارد، سرویس هایی را که به طور کلی توسط "دیدار با ما" ارئه شده در طول مدت در دسترس قرار می گیرند، ممکن است بنا به صلاحدید خود ، خدمات را متوقف کند و یا ویژگی های خدمات را هر از گاهی بدون اطلاع قبلی تغییر دهد.

الف. خدمات بتا:

"دیدار با ما" ممکن است گاه گاهی دسترسی به خدماتی را که به عنوان نسخه بتا طبقه بندی می شوند ، ارائه دهد. دسترسی و استفاده از نسخه های بتا منوط به موافقت نامه های اضافی است. "دیدار با ما" هیچ نمایشی از اینکه نسخه بتا به طور کلی در دسترس خواهد بود ارائه نمی دهد و حق قطع یا تغییر نسخه بتا را در هر زمان بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می دارد. نسخه های بتا همانطور که ارائه شده است ، ممکن است حاوی اشکال ، خطا یا نقص دیگری باشد و استفاده شما از نسخه بتا تنها به عهده شما است.


استفاده از خدمات و مسئولیت های شما:

شما تنها طبق شرایط این توافق نامه می توانید از خدمات استفاده کنید. شما فقط مسئول استفاده خود و کاربران نهایی خود از خدمات هستید و کلیه قوانین مربوط به استفاده شما و هر کاربر نهاییتان از خدمات را رعایت کرده و از آنها پیروی می کنید ، از جمله قوانین مربوط به ضبط، مالکیت معنوی ، حریم خصوصی و کنترل خروجی. استفاده از خدمات در صورت ممنوع بودن باطل است.

الف. اطلاعات ثبت نام:

برای ثبت نام و یا استفاده از برخی خدمات ممکن است از شما خواسته شود اطلاعاتی درباره خودتان ارائه دهید. شما موافقت می‌کنید که هرگونه اطلاعات دقیق باشد. همچنین ممکن است از شما خواسته شود نام کاربری و گذرواژه خود را انتخاب کنید. شما کاملاً مسئول حفظ امنیت نام کاربری و گذرواژه خود هستید و موافقت می کنید که این موارد را برای هیچ شخص ثالثی فاش نکنید.

ب. محتوای شما:

شما موافقت می کنید که مسئولیت "محتوا" ارسال شده، یا نمایش داده شده یا بارگذاری شده توسط شما در استفاده از سرویس ها و رعایت کلیه قوانین مربوط به محتوا از جمله شماست. قوانینی که شما را ملزم به کسب رضایت شخص ثالث برای استفاده از مطالب و ارائه اعلامیه های مناسب حقوق شخص ثالث می کند. شما نشان می دهید و تضمین می کنید که حق بارگذاری محتوا را برای "دیدار با ما" دارید و چنین استفاده ای حقوق هیچ شخص ثالثی را نقض نمی کند. "دیدار با ما" تحت هیچ شرایطی در قبال هرگونه مسئولیت (الف) محتوایی که هنگام استفاده از سرویس ها منتقل یا مشاهده می شود ، ب) خطاها یا حذفیات موجود در محتوا ، یا (ج) خسارت از هر نوع ، ناشی از نتیجه استفاده ، دسترسی یا محرومیت از دسترسی به محتوا ندارد. اگر "دیدار با ما" از تخلف هر یک از مفاد این توافق نامه یا هر قانونی مطلع شود ،مسئولیت هیچ محتوایی را بر عهده ندارد ، اما در هر زمان بدون اطلاع شما ، "دیدار با ما" می تواند هر محتوایی را حذف کند. شما حق چاپ و سایر حقوقی را که قبلاً در محتوایی دارید که خدمات را ارسال و نمایش داده یا از طریق آنها دارید ، حفظ می کنید.

ج. ضبط ها:

شما مسئولیت انطباق با کلیه قوانین ضبط را بر عهده دارید. میزبان می تواند جلسات و وبینارها را ضبط کند.شما با استفاده از سرویس ها ، در صورت ذخیره شدن چنین ضبط هایی در سیستم های ما ، به "دیدار با ما" رضایت می دهید تا ضبط های مربوط به هرجلسه یا همه جلسات "دیدار با ما" یا وبینارهایی را که به آنها می پیوندید ذخیره کند. هنگام فعال کردن ضبط ، اعلانی (تصویری یا غیر از این) دریافت خواهید کرد. در صورت عدم رضایت از ثبت ، می توانید جلسه یا وبینار را ترک کنید.

د.استفاده ممنوع:

شما موافقت می کنید که به هیچ یک از کاربران نهایی اجازه استفاده از این خدمات را نخواهید داد: (i) اصلاح ، برچیدن ، تجزیه مجدد ، آماده سازی کارهای مشتق از مهندس معکوس یا در غیر این صورت تلاش برای دسترسی به کد منبع خدمات؛ (ii) آگاهانه یا سهل انگارانه از خدمات به گونه ای استفاده کنید که در شبکه های "دیدار با ما" ،توسط حساب های شما یا سرویس ها سواستفاده ، تداخل یا اختلال ایجاد کند. (iii) به فعالیتی غیرقانونی ، تقلب ، کاذب یا گمراه کننده بپردازید ، (iv) از طریق خدمات ، هر ماده ای را که ممکن است موجب نقض مالکیت معنوی یا سایر حقوق اشخاص ثالث شود ، از طریق خدمات منتقل کنید. (v) ساختن یا محک زدن یک محصول یا خدمات رقابتی ، یا کپی کردن هرگونه ویژگی ، عملکرد یا گرافیک خدمات ؛ یا (vi) استفاده از خدمات برای انتقال هرگونه پیام یا مطالبی که موجب آزار و اذیت ، افترا ، تهدید ، فحاشی ، ناشایست ، موجب نقض حقوق مالکیت معنوی هر یک از طرفین شود و یا در غیر این صورت غیرقانونی باشد که موجب مسئولیت مدنی یا تشکیل دهنده مطابق قانون یا مقررات قابل اجرا ، رفتاری را تشویق می کند که می تواند جرم کیفری باشد. (vii) بارگذاری یا انتقال هرگونه نرم افزار ، محتوا یا کدی که آسیب رساندن ، از کار انداختن ، از بین بردن یا تأثیر منفی بر عملکرد سرویس ها به هر طریقی باشد یا قصد آسیب رساندن یا استخراج اطلاعات یا داده ها از سایر سخت افزارها را دارد یا قصد دارد ، نرم افزار یا شبکه های بزرگنمایی یا سایر کاربران خدمات ؛ (viii) در هر فعالیتی شرکت کنید یا از خدمات به هر روشی استفاده کنید که باعث آسیب رساندن ، غیرفعال کردن ، اضافه بار کردن ، مختل شدن یا تداخل یا ایجاد اختلال در سرویس ها یا هرگونه سرور یا شبکه متصل به سیستم های امنیتی خدمات یا"دیدار با ما" شود. (ix) استفاده از خدمات بر خلاف هرگونه سیاست بزرگنمایی یا به روشی که قانون قابل اجرا را نقض کند ، از جمله شامل قوانین کنترل صادرات ، حریم خصوصی و قوانین ضد مقررات و قوانین و مقررات و قوانینی که نیاز به رضایت افراد از این موارد را ندارند. ضبط های صوتی و تصویری ، و شما موافقت می کنید که مسئولیت انطباق با کلیه قوانین و مقررات به عهده شما تنها است.

ه. محدودیت های استفاده:

شما نمی توانید خدمات یا گزارش ها یا داده های تولید شده توسط سرویس ها را برای هر هدفی تولید ، فروش یا توزیع کنید ، مگر اینکه طبق توافق نامه جداگانه ای با "دیدار با ما" به شما اجازه داده شود. شما نمی توانید به اشخاص ثالث پیشنهاد کنید که از خدمات خریداری شده توسط شما استفاده کنند ، در هر وب سایتی نمایش داده شوند یا در غیر این صورت خدمات یا محتوای بدست آمده از یک سرویس را منتشر کنند (غیر از محتوای ایجاد شده توسط شما) ، یا در غیر این صورت از خدمات درآمد کسب کنید یا استفاده کنید.


مسئولیت برای کاربران نهایی:

شما مسئول فعالیتهای کلیه کاربران نهایی هستید که از طریق حساب کاربری شما به خدمات دسترسی پیدا می کنند یا از آنها استفاده می کنند و شما موافقت می کنید که اطمینان دارید که چنین کاربر نهایی با شرایط این توافق نامه و هرگونه سیاست های "دیدار با ما" مطابقت دارد."دیدار با ما" هیچگونه مسئولیتی در قبال تخلفات ندارد. اگر از هرگونه نقض این توافق نامه در ارتباط با استفاده از خدمات توسط هر شخص مطلع شدید ، لطفاً با "دیدار با ما" در تماس باشید.

"دیدار با ما" ممکن است شکایات و تخلفاتی را که مورد توجه آن قرار گرفته است بررسی کند و ممکن است اقدامی را انجام دهد (یا نه) که به نظر وی مناسب باشد ،اما نه محدود به صدور هشدار ،بلکه ممکن است از جمله ، حذف محتوا یا خاتمه دادن حساب ها و یا پروفایل های کاربرباشد . "دیدار با ما" تحت هیچ شرایطی در قبال داده ها یا محتوای دیگری که هنگام استفاده از سرویس ها مشاهده شده است ، شامل هرگونه خطا یا حذفی در این داده ها یا محتوا ، یا هرگونه خسارت یا خسارت از هر نوع ، به هیچ وجه مسئول نخواهد بود.


تعهدات "دیدار با ما" برای محتوا:

"دیدار با ما" برای جلوگیری از افشای غیر مجاز یا دسترسی به محتوا ، مطابق با استانداردهای صنعت ، محافظت های فیزیکی و فنی منطقی را حفظ خواهد کرد. "دیدار با ما" اگر از دسترسی غیرمجاز به محتوا مطلع شود ، به شما اطلاع می دهد. "دیدار با ما" به محتوای مورد نظر دسترسی نخواهد داشت ، مشاهده یا پردازش نمی کند ، مگر اینکه (الف) در این توافق نامه و در بیانیه حریم خصوصی "دیدار با ما" پیش بینی شده باشد. (ب) طبق مجوز یا راهنمایی شده توسط شما ، (ج) در صورت ل"دیدار با ما" برای انجام تعهدات خود تحت این توافق نامه یا (د) طبق قانون لازم است. "دیدار با ما" در مورد محتوا تعهد دیگری ندارد.


شایستگی:

شما تأیید می کنید که حداقل 18 سال سن دارید و در غیر این صورت کاملاً توانایی و صلاحیت را دارید که شرایط، قوانین، تعهدات، موارد تأیید، نمایندگی ها و ضمانت نامه های مندرج در این توافق نامه را وارد کنید و این قرارداد را رعایت کرده و از آن پیروی کنید. اگر معتقد باشیم که شما زیر 18 سال ندارید یا در غیر اینصورت واجد شرایط نیستید ، ممکن است دسترسی شما بدون اخطار قطع شود.


استفاده در نظر گرفته شده؛ محدودیت استفاده توسط کودکان:

این خدمات برای استفاده تجاری در نظر گرفته شده است. با توجه به شرایط و محدودیت های این قرارداد ، می توانید از خدمات برای اهداف دیگر استفاده کنید. "دیدار با ما" برای استفاده افراد زیر 18 سال در نظر گرفته نشده است ، مگر اینکه از طریق اشترک مدرسه باشد.


هزینه ها و لغو:

هزینه خدمات ، هزینه تنظیم ، هزینه اشتراک یا هر هزینه دیگری که با حساب شما مرتبط است. "دیدار با ما" ممکن است در هر زمان قیمت ها را تغییر دهد ، از جمله تغییر از سرویس رایگان به سرویس پولی و شارژ خدماتی که قبلاً رایگان ارائه شده بودند. البته اگر "دیدار با ما" قیمت خدمتی را که در آن مشترک شده اید تغییر دهد و هزینه سرویس قبلاً رایگان را از شما کسر نکند ،"دیدار با ما" به شما اطلاع قبلی می دهد و فرصتی برای خاتمه حساب خود را به شما ارائه می دهد ، مگر اینکه به شما اطلاع داده شده باشد. شما موافقت می کنید که در صورت عدم امکان "دیدار با ما" برای جمع آوری هزینه های بدهی به "دیدار با ما" برای خدمات از طریق حساب شما ، "دیدار با ما" ممکن است اقدامات دیگری را که لازم بداند برای جمع آوری چنین هزینه هایی از شما انجام دهد و شما مسئول کلیه هزینه ها و هزینه های انجام شده خواهید بود. توسط "دیدار با ما" در ارتباط با چنین فعالیت جمع آوری ، از جمله هزینه های وصول ، هزینه های دادگاه و حق الوکاله. شما همچنین موافقت می کنید که "دیدار با ما" هزینه مالیات طبق قانون برای هزینه های خدمات محاسبه و دریافت گردد. شما می توانید اشتراک خود را در هر زمان لغو کنید. در صورت لغو ، هیچ شرایط اضافی برای خدمات از شما دریافت نمی شود و خدمات تا پایان مدت اشتراک فعلی ادامه خواهد داشت. در صورت لغو ، برای هر خدماتی که قبلاً پرداخت شده است ، بازپرداخت دریافت نخواهید کرد.


خاتمه دادن:

وب سایت "دیدار با ما" حاوی اطلاعاتی در مورد نحوه خاتمه دادن به حساب شما است. اگر شما یک سرویس را برای مدت مشخصی خریداری کرده باشید ، فسخ در آخرین روز دوره فعلی قابل اجرا است. فرم سفارش شما ممکن است فراهم کند که مدت تمدید به طور خودکار آغاز می شود مگر اینکه هر یک از طرفین حداقل سی (30) روز قبل از شروع دوره تمدید بعدی اخطار فسخ را ارائه دهند. در صورت عدم رعایت هر یک از مفاد این قرارداد ، "دیدار با ما" ممکن است فوراً این قرارداد را فسخ کرده و هزینه های قبلی را که توسط شما پرداخت شده است ، حفظ کند. با خاتمه این توافق نامه ، شما باید دیگر استفاده از خدمات را متوقف کنید. اگر در هر زمان از خدمات راضی نیستید ، تنها راه حل شما این است که دیگر از خدمات استفاده نکنید و این روند خاتمه را دنبال کنید.


حقوق انحصاری:

"دیدار با ما" و/ یا تأمین کنندگان آن ، در صورت ل"دیدار با ما" ، مالکیت کلیه حقوق انحصاری در خدمات و کلیه نامهای تجاری ، علائم تجاری ، علائم خدمات ، آرم ها و نام دامنه ها ("علامت های "دیدار با ما" ") مرتبط یا نشان داده شده با خدمات را حفظ می کنند. شما نمی توانید برای ضمیمه کردن هرگونه علامت "دیدار با ما" یا سایر اطلاعات اختصاصی (از جمله تصاویر ، متن ، طرح صفحه یا فرم) "دیدار با ما" بدون رضایت کتبی صریح ، از تکنیک های کادر بندی استفاده کنید. شما بدون موافقت صریح کتبی "دیدار با ما" ، نمی‌توانید از برچسب های متا یا "متن پنهان" دیگری با استفاده از مارک های "دیدار با ما" استفاده کنید.


کپی رایت:

شما نمی توانید بدون کسب رضایت کتبی قبلی صاحب این حقوق انحصاری ، به هیچ وجه مواد دارای حق چاپ ، علائم تجاری ، حقوق تبلیغات یا سایر حقوق انحصاری را پست ، اصلاح ، توزیع و یا توسعه کنید. "دیدار با ما" ممکن است دسترسی به خدمات را برای هر کاربری که ادعا می شود حق چاپ شخص دیگری را نقض می کند ، منکر کند. بدون محدود کردن موارد گفته شده ، اگر فکر می کنید حق چاپ شما نقض شده است ، لطفاً همانطور که در اینجا مشخص شده است ، به "دیدار با ما" اطلاع دهید.


کمک غیرمجاز:

شما اذعان می کنید که هرگونه استفاده از خدمات بر خلاف این توافق نامه ، یا هرگونه انتقال ، مجوز دادن مجدد ، کپی یا افشای اطلاعات فنی یا مواد مربوط به خدمات ، می تواند صدمات جبران ناپذیری به "دیدار با ما" ، شرکتهای وابسته آن ، تأمین کنندگان و هر طرف دیگری که از طرف "دیدار با ما" مجاز شده است ، وارد کند. برای فروش مجدد ، توزیع یا ترویج خدمات ("نمایندگی های فروش") ، و در چنین شرایطی "دیدار با ما" ، شرکت های وابسته ، تأمین کنندگان و فروشندگان آن حق تسکین عادلانه را دارند ، بدون ارسال اوراق قرضه یا سایر تضمین های امنیتی ، از جمله مقدماتی و تسکین دائمی.


بدون ضمانت:

شما می فهمید و موافقت می کنید که خدمات "همانطور که هست" ارائه می شود و "دیدار با ما" ، شرکتهای وابسته ، تأمین کنندگان و فروشندگان آن صریحاً "هرگونه ضمانت" را از هر نوع ، صریح یا ضمنی رد می کنند ، از جمله در مورد صحت یا قابلیت اطمینان هرگونه اطلاعات بدست آمده از طریق سرویس ها یا اینکه این سرویس ها نیازهای کاربر را برآورده می کنند ، هیچ گونه ضمانت یا نمایشی ارائه نمی دهند ، یا بدون وقفه ، به موقع ، ایمن یا بدون خطا باشد. استفاده از خدمات تنها در معرض خطر قرار دادن توسط شما است. هر ماده و / یا داده ای که از طریق استفاده از خدمات بارگیری یا به دست آمده باشد ، با صلاحدید و خطر شما است. مسئولیت خسارت وارده به شما در نتیجه استفاده از خدمات به عهده شما خواهد بود. کل خطر ناشی از استفاده یا عملکرد سرویس ها با شما باقی می ماند. "دیدار با ما" هیچگونه مسئولیتی در قبال حفظ اطلاعات کاربر یا ارتباطات بین کاربران بر عهده نمی گیرد. "دیدار با ما" نمی تواند تضمین کند و هیچ نتیجه خاصی را در استفاده از خدمات ارائه نمی دهد. استفاده از این امر به عهده خود شما است.


جبران خسارت:

شما موافقت می کنید که "دیدار با ما"، شرکت های وابسته، کارشناسان، مدیران، کارمندان، مشاوران، نمایندگان، تأمین کنندگان و فروشندگان آن را از هر یک از مطالبات، مسئولیت ها، خسارات و یا هزینه های شخص ثالث (شامل، اما محدود به حق الزحمه وکلا) ناشی از استفاده شما از خدمات ، نقض این توافق نامه یا نقض شما یا هر کاربر دیگری از حساب شما ، هرگونه مالکیت معنوی یا حق هر شخص یا نهاد یا قانون قابل اجرا است.


محدودیت مسئولیت:

در حداکثر میزان مجاز توسط قانون قابل اجرا ، در هیچ صورت "دیدار با ما" یا شرکتهای وابسته به آن ، تأمین کنندگان یا نمایندگان فروش در قبال خسارات ویژه ، حادثه ای ، غیرمستقیم ، امثال آن یا متعاقب آن مسئول نخواهند بود (از جمله ، بدون محدودیت ، خسارت برای از دست دادن سود تجارت ، تجارت) وقفه ، از دست دادن اطلاعات کسب و کار یا هرگونه خسارت یا خسارت مالی دیگر، ناشی از استفاده یا عدم توانایی استفاده از خدمات یا ارائه یا عدم ارائه خدمات پشتیبانی فنی یا سایر خدمات پشتیبانی ، اعم از اینکه در قرارداد جرم (از جمله سهل انگاری) ایجاد شده باشد یا هر نظریه حقوقی دیگری ،احتمال بروز چنین خساراتی توصیه شده است. در هر صورت ، حداکثر مسئولیت تجمیعی "دیدار با ما" ، شرکتهای وابسته ، تأمین کنندگان و فروشندگان آن و جبران انحصاری شما برای هرگونه ادعای ناشی مربوط به این توافق نامه به مبلغی که واقعاً توسط شما برای خدمات پرداخت شده است محدود خواهد شد.


حریم خصوصی و سایر سیاست ها:

استفاده از سرویس ها نیز منوط به بیانیه حریم خصوصی "دیداربا ما" است ، با انتخاب "حریم خصوصی و خط مشی های حقوقی" در پایین صفحه وب "دیداربا ما" می توانید پیوند آن را پیدا کنید.

علاوه بر این ، شما می دانید و موافقت می کنید که "دیداربا ما" ممکن است از طریق ایمیل یا در غیر این صورت با اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات با شما تماس بگیرد ، صرف نظر از اینکه شما از دریافت ارتباطات یا اعلان های بازاریابی استفاده نکرده اید.

وقت دیدار است

تجربه یک ملاقات آنلاین و لذت یک دورهمی دیجیتال