سخنرانی ویدئویی

سامانه دیدارباما می‌تواند ابزارها و امکانات مورد نیاز شما را برای سخنرانی ها، سمینارها و آموزشهای آنلاین بر طرف سازد، برای این منظور قابلیت کنفرانس ویدئویی دیدارباما حالت سخنرانی ویدئویی یا کنفرانس نامتقارن ویژه‌ای را به شما ارائه می دهد.

سخنرانی ویدئویی نوعی کنفرانس ویدئویی نامتقارن است که طی آن یک سخنران از راه دور و شنوندگانش با استفاده از راه حل های کنفرانس ویدیویی از طریق سامانه دیدارباما با یکدیگر تعامل خواهند داشت.

سخنرانی‌های ویدئویی را می توان به صورت یک کنفرانس ویدیویی چند نقطه‌ای (سخنران و گروهی از دانشجویان از راه دور) و همچنین در حالت یک به یک (سخنران و مخاطبان در یک اتاق) انجام داد. برخلاف پخش ویدئو (پخش زنده یا استریم ویدئو)، سخنرانی ویدئویی تعامل بیشتری با بقیه شرکت کنندگان دارد. جدا از اینکه صدا و تصویر گوینده برای مخاطبان گسترده‌ای پخش می‌شود، وی توانایی کنترل توجه مخاطبان را با تماشای همه شرکت کنندگان در صفحه خود در طول رویداد دارد. به همین دلیل است که این حالت کنفرانس ویدئویی غالباً در یادگیری از راه‌دور (آموزش آنلاین)، جایی که ارتباط صوتی و تصویری با دانش آموزان برای استاد مهم است، استفاده می‌شود.

به لطف امکان کنفرانس ویدئویی، یک معلم می‌تواند حضور دانش آموزان را کنترل کند، رفتار و عملکرد آنها را در طول درس کنترل کند، کمک بیشتری ارائه دهد و سطح دانش آموزان را بررسی کند. به این ترتیب دانش آموزان مطالب را بهتر یاد می گیرند، و هیچ عامل جانبی آنها را منحرف نمی کند. در طول یک سخنرانی ویدئویی، دانش آموزان فقط یک نفر را می بینند - یک سخنران فعال.

پنل سخنرانی ویدئویی در سامانه دیدارباما

وقت دیدار است

تجربه یک ملاقات آنلاین و لذت یک دورهمی دیجیتال