دیدارباما یک سامانهٔ یکپارچه است

برای میزبانی و برگذاری وبینارهای جلسات آنلاین ویدئو کنفرانس‌های کلاس‌های آنلاین دور‌همی دیجیتالی پادکست‌های صوتی تماس‌های تصویری شما

سامانهٔ دیدار‌با‌ما با استفاده از روش‌های به‌روز برنامه‌نویسی و بهره‌مندی از تکنولوژی های روز امکان یک ارتباط آنلاین تصویری ‌و‌ صوتی با کیفیت را به سادگی و بدون نصب پیش‌نیاز و فقط از طریق یک مرورگر برای شما فراهم می‌کند.

هدف دیدارباما

دیدارباما در تلاش است با ایجاد بستری پایدار و امن بتواند دسترسی کاربران بومی به سرویس های وبینار و ویدئو کنفرانس و دیگر خدمات مرتبط در این زمینه را آسان، کم هزینه و لذت بخش کند. بطوری که با توجه به تحریم ها و عدم وجود سرور های سرویس دهنده های مشابه غیرایرانی در کشور، کیفیت مطلوب و قابل رقابتی را ارائه دهد.

دیدگاه دیدارباما

دیدگاه دراز مدت دیدارباما بر این اساس است که بتواند با ایجاد فضایی یکپارچه و ارائه سرویس های با کیفیت در سطوح متفاوت دسترسی کاربران ایرانی را برای استفاده از این خدمات پایدار و آسان کند.

چرا دیدارباما؟

دیدارباما بصورت کاملا اختصاصی و بومی برای کاربران ایرانی طراحی شده است و بر خلاف نمونه های مشابه از نرم افزارهای سورس باز (BigBlueButton) و یا تجاری (Adobe Connect) استفاده نکرده است و تلاش می کند در کنار طراحی کاربرپسند و ساده خدمات و سرویس های با کیفیت بالا را ارائه دهد.

0
0
0
0

تیم دیدارباما

در حال حاضر تیم فنی دیدارباما که هسته اصلی دیدارباما را طراحی و تولید کرده است متشکل از یک برنامه‌نویس فول استک و یک گرافیست خوش ذوق است.

در کنار تیم فنی و تیم پشتیبانی، همکاران بخش فروش و همکاران دیگر ما در بخش‌های حقوقی، مارکتینگ، تولید محتوا که با علاقه و اشتیاق با هدف ارائه خدمات با کیفیت در حال فعالیت هستند.

اگر تمایل دارید با ما همکاری کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید.

معرفی تیم فنی دیدارباما تیم پشتیبانی دیدارباما

وقت دیدار است

تجربه یک ملاقات آنلاین و لذت یک دورهمی دیجیتال